Mimar Fadime Karaçoban İle Hazır Ofis Deneyimi

Sevgili üyemiz Mimar Fadime Karaçoban ile gerçekleştirdiğimiz sohbetimiz… O-Ofis’e taşındıktan sonra deneyimleri hakkında konuştuk.

Merhabalar Fadime hanım, öncelikle kendinizi tanıtır mısınız?

Tabii ki, kendimi tanıtmaktan memnuniyet duyarım. Ben Mimar Fadime Nur Karaçoban. Kocaeli Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi’nde eğitim aldım ve bu alandaki deneyimimle birlikte O-Ofis Kocaeli’nin sunduğu hazır ofislerde Mimarlık ve Danışmanlık Faaliyetleri veriyorum. Danışanlarımla birlikte esnek, modern ve işlevsel ofis çözümleri sunan O-Ofis’te çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Neden O-Ofis’i tercih ettiniz?

Hızlı ulaşım olması, temizlik açısından rahat olması. 7/24 çalışma imkanı benim için çok önemliydi. Ve güvenilebilir bir yer olduğu için tercih ettim.

Hazır ofisleri meslektaşlarınıza önerir misiniz ?

-Kesinlikle öneririm. Bireysel çalışma imkanı sunuyor öncelikle. Görüşmelerde ve toplantı zamanlarında anında kullanabileceğimiz toplantı odalarının bulunması benim ve meslektaşlarım için büyük bir avantaj.

Hazır ofislerin sizin açınızdan avantajları nelerdir?

-Merkezi bir konumda olması, ferah olması ve 7/24 sıcak içecek ikramının olması büyük bir avantaj. Kocaeli’ne yeni bir soluk geldiğini düşünüyorum. 

Bize ne önerirsiniz? Gelişmeye açığız.

-Ortak ve paylaşımlı alanların olmasına rağmen bu alanları etkin kullanamadığımızı düşünüyorum. Etkinlikler yaparak O-Ofis’i daha da canlandırabiliriz.

Benzer Yazılar