Koto Üyelerine Özel İndirim

Kocaeli’de modern iş dünyasının gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan O-Ofis, hazır ofis ve sanal ofis hizmet sağlayıcısıdır. Kocaeli’de yeni iş kuranlara, prestijli hazır ofis  hizmetinden yararlanıp, ofis maliyetlerini düşürmek isteyenler için bu yola çıktık.

Hazır ofislerimizi tasarlarken sizin için en ince ayrıntıları düşündük. Kullanıma hazır ofislerimiz; ergonomik modern mobilyalı, ses geçirmez camlı, iklimlendirmeli, internet altyapısı hazır. Ofislerimizin hepsinde huzurlu ve keyifle çalışacağınız bir ortam oluşturduk.

O-Ofis olarak, tek fatura tek maliyet sistemiyle, ofis alanınızın yanı sıra tüm hizmetleri tek bir fatura altında topluyoruz. Elektrik, su internet gibi temel hizmetlerin yanı sıra resepsiyon hizmeti, posta kargo takibi ve toplantı odası kullanımı gibi ek hizmetler de bu tek faturaya dahildir. Ayrıca aidat ve stopaj vergisi de ödemeyeceksiniz.

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) ile yaptığımız protokol doğrultusunda Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) üyelerine  2024 yıl sonuna kadar, %20 indirim uygulanacak. Bu indirimden, KOTO üyeleri, KOTO çalışanları ve birinci dereceden yakınları da yararlanabilecek.

Yeni yıldan önce fiyat güncellemelerinden etkilenmemek için son gün 31 Aralık. Ofis ihtiyacınız varsa size özel indirimlerden faydalanmak için acele edin.

Ayrıntılı bilgi için bize ulaşın.

Benzer Yazılar