O-Ofis’in Bol Avantajlı Dünyası

Hizmet ve avantajlar

Yeni Nesil Esnek Çalışma Alanları

Kocaeli İzmit’te bulunan O-Ofis  ofis kompleksi, İş dünyasının hızına ayak uydurmanız için ihtiyaç duyduğunuz esnek çalışma alanlarını sağlamak için hizmetinizde.Tüm hazır alt yapısı ile, konforunuza uygun olarak hazırlanmış olan O-Ofis ofis kompleksinde; hazır tam donanımlı hazır ofisler, yasal şirket adresi için sanal ofisler ve verimli toplantılarınız için toplantı odaları sizleri bekliyor. 

Siz de O- Ofis ailesine katılın ve işinizi daha verimli bir şekilde yönetmeye başlayın. İşletmenizin büyümesi için gereken tüm imkanları sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Sizi Arayalım

Bu formu göndererek KVKK kapsamında, verilerinizin korunmasını, işlenmesini, aranmayı kabul ediyorum.
Profesyonel Hizmetler

hizmetlerimiz ve Avantajlar

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus.

tek fatura tek maliyet

O-Ofis olarak, işletmelerin maliyetlerini kolaylıkla yönetmelerini sağlıyoruz. Tek Fatura Tek Maliyet sistemiyle, ofis alanınızın yanı sıra tüm hizmetleri tek bir fatura altında topluyoruz. Elektrik, su, internet gibi temel hizmetlerin yanı sıra resepsiyon hizmeti, posta kargo takibi ve toplantı odası kullanımı gibi ek hizmetler de bu tek faturaya dahildir. Bu sayede işletmenizin giderlerini kolaylıkla takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Hızlı İnternet

Günümüzün hızla dijitalleşen dünyasında, güvenilir ve hızlı internet erişimi bir işletme için hayati önem taşır. O-Ofis olarak, işinizi daha verimli bir şekilde yapabilmeniz için yüksek hızda internet bağlantısı sağlıyoruz.

çay kahve hizmeti

O-Ofis’te, çalışanlarınızın ve misafirlerinizin keyifli bir mola geçirmesi için çay ve kahve hizmeti sunuyoruz. Taze çay ve kahve çeşitleriyle donatılmış mutfak alanlarımızda, istediğiniz zaman sıcak içeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Çalışma ortamınızı daha konforlu hale getirirken, enerji seviyenizi yükseltmenize yardımcı oluyoruz.

günlük temizlik

O-Ofis olarak, işletmenizin temiz ve düzenli bir ortama sahip olmasını sağlıyoruz. Profesyonel temizlik ekibimiz, günlük olarak ofislerimizi temizler ve düzenler. Bu sayede çalışma ortamınız hijyenik ve ferah bir şekilde korunur. Günlük temizlik hizmetimizle, işletmenizin temizlik ile ilgili endişeleri ortadan kalkar ve çalışanlarınızın konforunu artırırız.

7/24 çalışma İmkanı

O-Ofis olarak, işletmenizin esnek çalışma saatlerine uyum sağlamasını sağlıyoruz. 7/24 çalışma imkanıyla, işletmenizin ihtiyaçlarına göre istediğiniz zaman çalışabilme özgürlüğüne sahip olursunuz. Sabah erken saatlerden gece geç saatlere kadar istediğiniz zaman ofislerimizi kullanabilir ve işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Esnek çalışma saatlerimizle, işletmenizin verimliliğini artırmanıza ve projelerinizi zamanında tamamlamanıza yardımcı oluruz.

yangın alarmı

O-Ofis’te, işletmenizin güvenliğini önemsiyoruz. Yangın alarmı sistemleriyle donatılmış ofislerimizde, olası bir yangın durumunda hızlı müdahale sağlanır. Yangın alarmı sistemleri, erken uyarı vererek çalışanlarınızın ve işletmenizin güvenliğini korur. İşletmenizin yangın güvenliğini en üst düzeyde tutarak, sizin ve çalışanlarınızın huzurunu sağlarız.

toplu taşımaya yakınlık

O-Ofis, işletmenizin toplu taşıma ile kolayca erişebileceği bir konumda bulunmaktadır. Otobüs, tramvay ve tren hatlarına sadece birkaç adım uzaklıkta yer alması, iş yerinizi ulaşım açısından ideal bir konumda olmasını sağlar. Ayrıca, taksi durağı da hemen köşede bulunuyor. O-Ofis‘te çalışanlar ve ziyaretçiler için ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacaksınız.

yasal şirket adresi

O-Ofis olarak, işletmenizin yasal bir şirket adresine sahip olmasını sağlıyoruz. İşletmenizin prestijli bir iş adresine sahip olması, müşterileriniz ve iş ortaklarınız üzerinde olumlu bir izlenim bırakır ve işletmenizin güvenilirliğini artırır. Yasal şirket adresi hizmetimizle, işletmenizin resmi yazışmalarını alır, takip eder ve size yönlendiririz. İşletmenizin yasal gerekliliklerini kolaylıkla yerine getirmenize yardımcı olurken, profesyonel bir imaj sergilemenizi sağlıyoruz.

resepsiyon karşılama

O-Ofis’te, işletmenizin profesyonel bir karşılama hizmetine sahip olmasını sağlıyoruz. Resepsiyonistlerimiz, misafirlerinizi ve ziyaretçilerinizi güleryüzle karşılar ve yönlendirir. Resepsiyon hizmetimizle, işletmenizin profesyonel bir imaj sergilemesini ve müşteri memnuniyetini artırmanızı sağlıyoruz.

açık hava teras

O-Ofis’in ferah açık hava terasında rahatlama ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz. Sizin için özel olarak tasarlanmış bu alan, doğal güzelliklerin tadını çıkarmanızı sağlar. İş yoğunluğundan biraz uzaklaşarak taze hava alabilir, stresinizi azaltabilir ve yeni enerji toplayabilirsiniz. Açık hava terasımız, çalışma motivasyonunuzu artırmak için mükemmel bir mekan sunar.

kapalı açık otopark

O-Ofis’te, hem kapalı hem de açık otopark imkanı vardır. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre araçlarınızı güvenli bir şekilde park edebilirsiniz. Alt katta Ulaşım Park’a ait olan kapalı otopark ile araçlarınız güvende olur. Açık otoparkımız ise kolay ve erişilebilir bir park alanı sunar. Otopark olanaklarımızla, çalışanlarınızın ve ziyaretçilerimizin park sorunlarıyla uğraşmasını önleriz.

akaryakıt İstasyonu

İş yerimizin yakınında bulunan benzin istasyonu, araçlarınızı kolaylıkla yakıtla doldurmanızı sağlar. İş seyahatleri veya müşteri ziyaretleri için araç kullanmanız gerektiğinde, pratik bir şekilde yakıt ikmali yapabilir ve işlerinize devam edebilirsiniz. Benzin istasyonu olanaklarımızla, işletmenizin ulaşım süreçlerini kolaylaştırırız.

İklimlendirme Havalandırma

O-Ofis’te, çalışma ortamının konforunu önemsiyoruz. İklimlendirme ve havalandırma sistemlerimiz sayesinde, ofislerinizde ideal sıcaklık ve hava kalitesini sağlarız.
Çalışanlarınızın rahatlığını ve verimliliğini artırmak için düzenli olarak iklimlendirme ve havalandırma sistemlerimizi kontrol ediyoruz.
Her ofis için özel sıcaklık ayarı yapılabilmektedir. Böylece her bir ofisimizde istediğiniz sıcaklık derecesini ayarlama imkanına sahip olabilirsiniz

güvenlik kamera sistemi

O-Ofis’te, işletmenizin güvenliğini en üst düzeyde tutmak için güvenlik kamera sistemleri kullanıyoruz. Ofislerimizin belirli noktalarına yerleştirilmiş güvenlik kameraları, işletme içindeki hareketleri kayıt altına alır ve potansiyel güvenlik tehditlerini tespit eder. Güvenlik kamera sistemimiz, işletmenizin güvenliğini ve korumasını sağlayarak sizin ve çalışanlarınızın huzurunu garanti altına alır.

posta kargo takibi

O-Ofis olarak, işletmenizin posta ve kargo yönetimini kolaylaştırıyoruz. Posta ve kargolarınızı adınıza alır, kaydeder ve size bildirimde bulunuruz. Önemli belgelerinizi güvenli bir şekilde teslim alır ve size yönlendiririz. Böylece, işletmenizin iletişimi sürekli ve düzenli bir şekilde takip edilir. Posta kargo takibi hizmetimizle, işletmenizin iletişim süreçlerini sorunsuz bir şekilde yönetmenize yardımcı oluyoruz.

yazıcı tarayıcı

O-Ofis’te, işletmenizin yazıcı ve tarayıcı ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İhtiyaç duyduğunuzda, ortak kullanıma açık olan yazıcılarımızı ve tarayıcılarımızı kullanabilirsiniz. Bu sayede belgelerinizi kolaylıkla basabilir ve dijital kopyalarını alabilirsiniz. Yazıcı tarayıcı hizmetimizle, işletmenizin baskı ve tarama ihtiyaçlarını pratik bir şekilde karşılıyoruz.

projeksiyon

O-Ofis’teki toplantı odalarımız, projeksiyon sistemleriyle donatılmıştır. Yüksek kaliteli projeksiyon ekipmanları sayesinde, sunumlarınızı etkileyici bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Görsellerinizi net bir şekilde yansıtarak, katılımcıların dikkatini çekebilir ve mesajınızı etkili bir şekilde iletebilirsiniz. Toplantılarınızı daha etkileyici hale getirmek için toplantı odalarımızı kullanabilirsiniz.

kartlı giriş

O-Ofis’te, güvenliğinizi ön planda tutuyoruz. Kartlı giriş sistemiyle ofis alanlarına sadece yetkili kişilerin girmesini sağlıyoruz. Her çalışanınıza özel bir kart vererek, sadece onların giriş yapmasını ve işletme içinde güvenli bir ortamın korunmasını sağlıyoruz. Kartlı giriş sistemimiz, işletmenizin güvenliğini en üst düzeyde tutmanıza yardımcı olur.

market

O-Ofis’te, işletmenizin günlük ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz bir market bulunmaktadır. İş yerimize yakın konumda yer alan market, çalışanlarınızın pratik bir şekilde alışveriş yapabilmesini sağlar. Öğle aralarında veya iş çıkışında ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Market olanaklarımızla, işletmenizin günlük yaşamını kolaylaştırırız.

kilitli dolaplar

O-Ofis’te, güvenli depolama alanları sunuyoruz. Kilitli dolaplarımızla, çalışanlarınızın kişisel eşyalarını güvenli bir şekilde saklayabileceği özel bölmeler sağlıyoruz. Kilitli dolaplar, değerli eşyalarınızın güvende olmasını ve çalışanlarınızın işlerine odaklanmasını sağlar. Kilitli dolaplarımızla, işletmenizin güvenlik ve düzenini destekliyoruz.

merkezi konum

O-Ofis, merkezi bir konumda yer almaktadır. İşletmenizin önemli noktalara yakınlığıyla, iş faaliyetlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Müşterileriniz ve iş ortaklarınız için erişilebilir bir işyeri olmanızı sağlar ve işbirliklerinizi güçlendirir. Merkezi konumumuzla, işletmenizin ulaşımı ve rekabet avantajı sağlamasına yardımcı oluruz.

Hemen Bize Ulaşın

Kocaeli İzmit merkezde, yeni nesil ofis çözümlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Sizi Arayalım

Bu formu göndererek KVKK kapsamında, verilerinizin korunmasını, işlenmesini, aranmayı kabul ediyorum.