Kocaeli’de Kadın Girişimcilerin Gücünü Artıran O-Ofis: Bir Sosyal Sorumluluk Hareketi

Kocaeli‘de, iş dünyasında kadın girişimcilerin güçlenmesi ve sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarının desteklenmesi için bir sosyal sorumluluk kampanyası başlatıldı. O-Ofis, bu kampanya ile hem iş dünyasına hem de topluma katkıda bulunmayı hedefliyor.

O-Ofis: Kadın Girişimcilerin Gücünü Desteklemek İçin Var

Kocaeli‘nin dinamik iş dünyasında adını duyuran O-Ofis kurucusu Mine Yardımcı Ekdal, kadın girişimcilerin güçlenmesini amaçlayan bir sosyal sorumluluk çalışmalarına O-Ofis altındada devam ediyor. O-Ofis, sanal ofis ve hazır ofis hizmetleri sunarak iş dünyasına değer katan bir kuruluş olarak biliniyor. Ancak, O-Ofis‘in kurucusu Mine Yardımcı Ekdal aynı zamanda Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği’nin Kocaeli şubesinin kurucularındandır. Amacı fırsat eşitliğine sahip olmayan kadınları desteklemek ve üstüne düşen sosyal sorumlulukları yerine getirmek. Bu bağlamda  iş dünyasına adım atmak isteyen kadınları  desteklemek için O-Ofis, kadın girişimcilere ilk işyeri açmalarında özel kampanya sunuyor.

O-Ofis,  Kadın girişimcilerin gücünü ve sivil toplumun etkisini bir araya getirerek, daha güçlü, daha eşitlikçi bir toplum için insanların kalplerine dokunuyor. 

kadın girişimciler, hazır ofis, sanal ofis

Kadın Girişimciler İçin Özel Fırsatlar:

İş dünyasına adım atan kadın girişimcilerin yanında olmak amacıyla sunduğumuz özel fırsatlar şunlar:

  • 2 Aylık Ücretsiz Sanal Ofis Kiralama: Kadın girişimciler için, ilk iş yerlerini açarken, işlerini büyütmeye başlarken finansal yükleri hafifletmek amacıyla ilk 2 ay sanal ofis kiralaması ücretsizdir. Prestijli iş adresi ve profesyonel hizmetlerle iş dünyasına adım atarken destek sağlıyoruz.
  • Kadın STK’larına Ücretsiz Toplantı Salonu: Kadın odaklı sivil toplum kuruluşları  müsaitlik durumumuza göre ücretsiz toplantı salonu desteği veriyoruz. İşbirliği ve etkili iletişimi desteklemek amacıyla bu alanı kullanarak projelerinizi gerçekleştirebilirler.
  • Etkili İş Ağı ve Destek: İş dünyasının dinamikleriyle birebir buluşmanızı sağlayan etkili bir iş ağı oluşturuyoruz. Kadın girişimcilerin deneyimlerini paylaşmalarını, işbirliği fırsatları yakalamalarını ve uzman görüşlerinden yararlanmalarını destekliyoruz.

Benzer Yazılar