o-ofis yeni nesil ofis çözümleri

hakkımızda

O Ofis Kocaeli İzmit Merkezi Konumda Geleceğin Çalışma Deneyimini Tasarladı Hazır Ofis Sanal ofis Çözümleri

Yeni Nesil ofis kompleksi O-Ofis

O-Ofis, modern iş dünyasının gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış bir hazır ofis ve sanal ofis hizmet sağlayıcısıdır. Kocaeli’nin merkezi olan İzmit’te park sorunu olmayan, muhteşem manzaralı bir konuma sahiptir.

Tüm ulaşım olanaklarının bulunduğu bir bölgede hizmet veriyoruz. İşletmenizin erişilebilirliği ve ulaşımı açısından O-Ofis‘i tercih etmek size avantaj sağlar. Tramvay, otobüs ve tren duraklarına yakın olan ofisimiz sayesinde kolayca bize ulaşabilirsiniz.

O-Ofis olarak insanlara güvenilir bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla ofis kiralama hizmeti sunuyoruz. Çalışmaktan fazlasıyla keyif alacağınız bir ofis dekore ettik.

Taleplerinize göre ofislerimiz Hazır Ofis, Sanal Ofis, Paylaşımlı Ofis ve Toplantı Odası olarak hazırlandı. Kocaeli İzmit’te iş dünyasına ilk defa adım atacak olan yeni girişimciler, ofisini yenilemek isteyenler, şirket maliyetlerini düşürmek isteyenlere özel çözümler sunmak için buradayız.

Sizi Arayalım

Bu formu göndererek KVKK kapsamında, verilerinizin korunmasını, işlenmesini, aranmayı kabul ediyorum.
O-ofis’in Avantajlı Dünyası

her detay düşünüldü

Kocaeli İzmit’te bulunan ofislerimizi dizayn ederken dış cephe pencerelerimizi ses ve ısı yalıtımlı tercih ettik. Doğal ışık ve havalandırma gibi unsurlarla birlikte huzurlu bir çalışma ortamı oluşturduk.

Sizin için tasarlanan hazır ofislerimiz her detayın düşünüldüğü ergonomik mobilyalarımız, uzun saatler boyunca bile rahatlıkla çalışabilmenizi sağlayacak.

Kocaeli‘de iş dünyasının hızla değişen dinamiklerine ayak uydurmanıza katkıda bulunmak istiyoruz. Hazır ofislerimiz, sanal ofis hizmetlerimiz, paylaşımlı ofis alanlarımız ve modern toplantı odalarımız ile her türlü ihtiyacınıza çözüm sunuyoruz.

doğa ve çevreye saygılı

sürdürülebilirlik felsefesi

Firmamız keyifli bir çalışma ortamı sunarken aynı zamanda sürdürülebilirlik felsefesini benimsiyor. Sürdürülebilirlik felsefemiz, doğanın korunması ve enerji tasarrufu gibi alanlara dokunmaktır. 

O-Ofis olarak enerji ve su tüketimini azaltmak, atıkları en aza indirmek için ofisimizi çevre dostu uygulamalarla donattık. Ofisimize geri dönüşüm kutuları gibi önlemler alarak doğaya katkıda bulunuyoruz. Sizlere sağlıklı bir çalışma ortamı sunarken, aynı zamanda da çevremize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek bizim için önemli. 

Hemen Bize Ulaşın

O-Ofis‘e hoşgeldiniz! İşinizi büyütmek ve geleceğe emin adımlarla ilerlemek için sizleri ofislerimize bekliyoruz.

Sizi Arayalım

Bu formu göndererek KVKK kapsamında, verilerinizin korunmasını, işlenmesini, aranmayı kabul ediyorum.